FIRMA


Krótko o nas :

Unirob jest firmą rodzinną, której właścicielami są Marcin i Paweł Kubiccy. W obecnej formie, jako spółka cywilna UNIROB istnieje od roku 2000. Działalność firmy jest w dużym stopniu kontynuacją tradycji spółki założonej w roku 1989.


Co robimy ?

Odpowiadając na pytanie o naszą działalność mówimy:


 

Po pierwsze:  "urządzenia i prace nietypowe" co najlepiej oddaje zakres naszej działalności produkcyjnej. Naszym zdaniem nie istnieją standardowe rozwiązania wszystkich problemów zwłaszcza w obszarze modernizacji istniejących technologii i uruchamiania procesów produkcyjnych oraz poprawy jakości produkcji. Stąd właśnie miejsce na naszą "nietypową" działalność, która pozwala na usprawnianie lub rozszerzenie zakresu mechanizacji i automatyzacji procesów produkcyjnych dla różnych branż przemysłowych.


 


Po drugie: "systemy separacji zanieczyszczeń". Jako oficjalny przedstawiciel renomowanego niemieckiego producenta firmy S+S GmbH dostarczamy urządzenia dla różnych branż przemysłowych w tym przede wszystkim przemysłu spożywczego, tworzyw sztucznych i recyclingu. Oferujemy zarówno proste systemy magnetyczne, wykrywacze metali, wykrywacze rentgenowskie jak i zaawansowane separatory dla potrzeb recyclingu w różnych konfiguracjach i aplikacjach. Nasze zaplecze produkcyjne pozwala na łatwe dostosowanie istniejących gotowych rozwiązań do specyficznych warunków stawianych przez naszych klientów.Jak i gdzie pracujemy :

Nasze biura i własny zakład produkcyjny zlokalizowane są w Warszawie na Żeraniu. W naszej firmie zatrudniamy wysoko wykwalifikowanych specjalistów w zakresie projektowania, wykonawstwa i wdrażania. Nasze dotychczasowe doświadczenia pozwalają oferować wysokiej jakości sprzęt i usługi. Cechą naszej firmy jest solidność, uniwersalność, dyspozycyjność oraz umiarkowane ceny dla potrzeb naszych zleceniodawców. O naszych możliwościach świadczy grono zadowolonych klientów, obsługiwanych przez nas od wielu lat. Są to zarówno mniejsze jak i duże przedsiębiorstwa.


Zapraszamy do obejrzenia dalszej części  naszego  serwisu  internetowego, w  którym  znajdziecie  Państwo  szersze  informacje
o poszczególnych dziedzinach naszej działalności, będziecie Państwo mogli obejrzeć galerię naszych produktów, gdzie znajdziecie Państwo dokładne namiary na naszą firmę oraz zobaczycie, że UNI-ROBią prawie wszystko!

 
UNIROB   ul. Płochocińska 35, 03-044 Warszawa, tel. (022) 392 98 13, fax (022) 811 01 68 created by
emart synergia